Akcia

3D mihalnice

Čo sú to 3D mihalnice?

Každá mihalnica sa samostatne prilepí na Vašu prírodnú mihalnicu na to určeným lepidlom. Rozdiel medzi klasickými umelými mihalnicami a mihalnicami 3D je v ich prirodzenom vzhľade.

 

Ako dlho vydržia?

Ak sa dodržiavajú základné pravidlá starostlivosti, môžete rátať s tým, že vydržia ako prírodná mihalnica, ku ktroej je tá umelá prilepená.

Cyklus vypadávania prírodnej mihalnice je 6 - 8 týždňov. Potom sa nahrádza rastom novej mihalnice. Frekvencia vypadávania vlastných mihalníc je každodenná. Je potrebné prispôsobiť sa tomu a dopĺňať mihalnice v časovom horizonte 3 - 4 týždňov.

 

Čo je potrebné vedieť pred ich aplikáciou?

Zákazníčka by mala prísť na aplikáciu nenalíčená. Mihalnice by mali byť očistené bezolejovým a bezglykolovým odličovacím prípravkom na oči, aby lepidlo dobre držalo.

3D mihalnice sa robia výlučne na zdravé oči. Nevykonávame nalepovanie 3D mihalníc, ak sú zákazničkine oči opuchnuté, červené, majú jačmeň v oku, alergiu alebo podobný problém, ktorý môže byť ošetrením ďalej dráždený. Okrem toho sa lepenie neodporúča u ľudí trpiacich astmou.

Ak zákazníčka nosí kontaktné šošovky, tak pred aplikáciou si ich musí vybrať!

 

Aká je domáca starostlivosť ?

Po nalepení nesmú prísť 3D mihalnice 24hodín do styku s vodou a parou, po uplynutí tejto doby môžete plávať aj sa saunovať, opaľovať v soláriu a pod. Pri sprchovaní nenechajte tiecť prúd vody priamo na 3D riasy. Nešúchajte si oči a nevyťahujte riasy. Ráno po prebudení prečešte riasy kefkou, ktorú dostanete od nás zdarma. Dajte pozor, aby sa na riasy nedostal výrobok na báze oleja - napr.očný krém, make-up, odličovač... Nepoužívajte vodeodolné maskary. Pokiaľ je to možné, nespite tvárou dolu.

 

Strana 2