Akcia

Viac info

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia je ošetrenie spôsobujúce NEOKOLAGENÉZU - tvorbu nového kolagénu v pokožke. Odporúča sa na omladenie pokožky tváre, krku a dekoltu. Vypína uvoľnenú pokožku a kožné riasy v okolí uší, krku a dekoltu, zjemňuje mimické vrásky a vypína očné okolie.


Ako to funguje?

Pomocou špeciálnej hlavice sa zohrieva veľké množstvo kolagénu v hlbších vrstvách kože a jej podkožného vlákna. Toto hĺbkové rovnomerné zahrievanie vedie k okamžitému napínaniu pokožky - okamžitý povrchový lifting.

Po určitom čase sa vyprodukuje nový kolagén, ktorý ešte viac natiahne kožu, čoho výsledkom je zdravšia a hladšia pleť a oveľa mladší vzhľad.


Ako dlho trvá ošetrenie?

Ošetrenie trvá od 15 - 50 min, závisí to od veľkosti ošetrovanej oblasti a koľko krát je potrebné oblasť prejsť. Kompletné ošetrenie tváre trvá celkovo hodinu a pol.

Na dosiahnutie maximálnych výsledkov odporúčame kombináciu rádiofrekvencie s oxyterapiou alebo ultrazvukom, kde sa vpravuje hlavne sérum s kyselinou hyalúronovou, liftingové séra a rôzne vitamíny. Týmito sérami zvýšime podiel hydratácie v pokožke. Je to dôležité, pretože ak pokožka nemá dostatočný stupeň hydratácie , účinky tohto ošetrenia nebudú dostatočne viditeľné.


Koľko ošetrení je potrebných?

Zvyčajne sa vyžaduje 4 -6 ošetrení v intervale po 2 - 4 týždňov. Je nezmyselné a zbytočné opakovanie častejšie , nakoľko po každom ošetrení sa v pokožke začne zvýšená produkcia kolagénu.

Nedávno publikované štúdie ukázali, že merateľné zlepšenie pevnosti kože sa objaví postupne po 2 až 6 mesiacoch po ošetrení.

 

Čítajte viac - cenník